-

سئو و بهینه سازی ارزان سایت

همیشه برای شروع هر کاری اول به هزینه ای که باید واسه اون کار بپردازیم فک میکنیم؛ تا بتونیم بدرستی برنامه ریزی کنیم.سئو،یک فرایند طولانی مدته که باید هر ماه برای اون هزینه کنیم ؛پس مقدارش واسمون خیلی مهمه... ولی همیشه حواسمون باشه گول ارزونیو نخوریم در کنارش چوب گرونیو هم نخوریم!!

در بازار پررقابت این روزها،برای بالا اومدن در صفحات گوگل به تبلیغات و بهینه سازی احتیاج داریم تبلیغات که امری بسیار پرهزینه است.پس اکثرا بدنبال سئو ارزان سایت هستند تا با هزینه ی کم،خود را به کاربران معرفی کنند و به صفحه اول گوگل بیان و حسابی درآمد کسب کنن.

تعرفه سئو در شرکت های مختلف کمی متفاوت است.اما مواظب باشید کسانی که هیچ تخصصی ندارند با اسم بهینه سازی ارزان قیمت شما رو گول نزنن،چون چنین کسانی نه تنها در آوردن سایت به صفحه اول گوگل موفق نخواهند بود بلکه حتی ممکنه خسارتی به سایت شما وارد کنن که جبرانش شما رو متحمل هزینه خیلی بیشتر کنه.سئو وبسایت، حرفه ایست که متخصص باید هرروز برای آن وقت بگذارد پس شرکتی که به شما قیمت خیلی پایین پیشنهاد میکند یا تازه کار و بی تجربه است و یا از کلاه سیاه سئو استفاده می کند و پیشرفت سایت شما در گوگل کاملا موقتی خواهد بود .

چرا باید برای سئو هزینه کنیم؟

سایت شما اعتبار شماس شما با سایتتون معرفی میشین کاربر جذب می کنین...برای این چیزها لازمه سایتتون به صفحه اول بیاد هزینه کردن برای چنین چیزی نباید خیلی سخت باشه پس بدنبال سئو ارزان سایت نباشین بلکه بدنبال سئو باکیفیت باشین هزینه کردن برای چنین چیزی نباید خیلی سخت باشه..در هزینه کردن برای سئوی سایتتون ریسک نکنین؛کم نیستند کسایی که ظاهر سئوکار به خودشون گرفتن و ضمانت میکنن که با هزینه کم،شما رو به صفحه اول گوگل میرسونن از اینها دوری کنین به سراغ شرکتی برین که کاری با کیفیت و هزینه مناسب به شما پیشنهاد بدن،تجربه خوبی در این زمینه داشته باشن،نمونه کارهای موفق رو به شما نشون بدن...

سئو ارزان خطرناک است ؟

باید گفت که هرچیزی قیمت خاص خود را دارد و به قول قدیمی ها "هیچ ارزانی بی حکمت نیست " . اما باید به این نکته هم توجه داشت که شرکت یا فردی که بهینه سازی سایت خود را به او سپرده اید در قبال ارزان بودن چه خدماتی را ارایه داده و چه کارهایی را هم انجام نمی دهد .

فقط به لینک اول بودن یک شرکت اکتفا نکنید و سایت ها و شرکت های دیگر را نیز بررسی کنید و با مشاورین آنها صحبت کنید و از آنها راجب خدماتی که ارایه می دهند سوال کنید . تجربیات و نمونه کارهای آن شرکت را بررسی نمایید و درباره آنها در اینترنت جستجو کنید و نظرات کاربران را بخوانید .

به این راحتی ها به هر شرکتی اعتماد نکنید حتی سایت رهام وب که در حال خواندن این مطلب در آن هستید و حتما درباره آنها تحقیق کنید و کیفیت کار آنها را با سایرین مقایسه کنید سپس بهترین انتخاب را خواهید کرد .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 21 بهمن 1397 | 12:03 | نویسنده : admin |